L3 Narda-MITEQ LNA-30-00100400-35-25P
Part No.:
LNA-30-00100400-35-25P
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDLNA-30-00100400-35-25P.pdf
Description:
IC RF AMP VSAT 100MHZ-4GHZ MOD
Comments
LNA-30-00100400-35-25P Specifications
Frequency:
100MHz ~ 4GHz
P1dB:
25dBm
Noise Figure:
3.5dB
Voltage - Supply:
15V
Current - Supply:
450mA
Test Frequency:
100MHz ~ 4GHz