L3 Narda-MITEQ LNA-30-00100600-14-10P
Part No.:
LNA-30-00100600-14-10P
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDLNA-30-00100600-14-10P.pdf
Description:
IC RF AMP VSAT 100MHZ-6GHZ MOD
Comments
LNA-30-00100600-14-10P Specifications
Frequency:
100MHz ~ 6GHz
P1dB:
10dBm
Noise Figure:
1.4dB
Voltage - Supply:
15V
Current - Supply:
200mA
Test Frequency:
100MHz ~ 6GHz