L3 Narda-MITEQ LNA-30-00100800-40-20P
Part No.:
LNA-30-00100800-40-20P
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDLNA-30-00100800-40-20P.pdf
Description:
IC RF AMP VSAT 100MHZ-8GHZ MOD
Comments
LNA-30-00100800-40-20P Specifications
Frequency:
100MHz ~ 8GHz
P1dB:
20dBm
Noise Figure:
4dB
Voltage - Supply:
15V
Current - Supply:
300mA
Test Frequency:
100MHz ~ 8GHz