L3 Narda-MITEQ LNA-30-01000200-06-10P
Part No.:
LNA-30-01000200-06-10P
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDLNA-30-01000200-06-10P.pdf
Description:
IC RF AMP VSAT 1GHZ-2GHZ MODULE
Comments
LNA-30-01000200-06-10P Specifications
Frequency:
1GHz ~ 2GHz
P1dB:
10dBm
Noise Figure:
0.6dB
Voltage - Supply:
15V
Current - Supply:
200mA
Test Frequency:
1GHz ~ 2GHz