L3 Narda-MITEQ LNA-30-02000400-05-10P
Part No.:
LNA-30-02000400-05-10P
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDLNA-30-02000400-05-10P.pdf
Description:
IC RF AMP VSAT 2GHZ-4GHZ MODULE
Comments
LNA-30-02000400-05-10P Specifications
Frequency:
2GHz ~ 4GHz
P1dB:
10dBm
Noise Figure:
0.5dB
Voltage - Supply:
15V
Current - Supply:
200mA
Test Frequency:
2GHz ~ 4GHz