L3 Narda-MITEQ LNA-30-02000400-10-15P
Part No.:
LNA-30-02000400-10-15P
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDLNA-30-02000400-10-15P.pdf
Description:
IC RF AMP VSAT 2GHZ-4GHZ MODULE
Comments
LNA-30-02000400-10-15P Specifications
Frequency:
2GHz ~ 4GHz
P1dB:
15dBm
Noise Figure:
1dB
Voltage - Supply:
15V
Current - Supply:
275mA
Test Frequency:
2GHz ~ 4GHz