L3 Narda-MITEQ LNA-30-02004000-70-15P
Part No.:
LNA-30-02004000-70-15P
Package:
Module
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDLNA-30-02004000-70-15P.pdf
Description:
IC RF AMP VSAT 2GHZ-40GHZ MODULE
Comments
LNA-30-02004000-70-15P Specifications
Package/Case:
Module
Frequency:
2GHz ~ 40GHz
P1dB:
15dBm
Noise Figure:
7dB
Voltage - Supply:
15V
Current - Supply:
450mA
Test Frequency:
2GHz ~ 40GHz