L3 Narda-MITEQ LNA-30-04000800-12-15P
Part No.:
LNA-30-04000800-12-15P
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDLNA-30-04000800-12-15P.pdf
Description:
IC RF AMP VSAT 4GHZ-8GHZ MODULE
Comments
LNA-30-04000800-12-15P Specifications
Frequency:
4GHz ~ 8GHz
P1dB:
15dBm
Noise Figure:
1.2dB
Voltage - Supply:
15V
Current - Supply:
275mA
Test Frequency:
4GHz ~ 8GHz