L3 Narda-MITEQ LNA-30-08001200-15-15P
Part No.:
LNA-30-08001200-15-15P
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDLNA-30-08001200-15-15P.pdf
Description:
IC RF AMP VSAT 8GHZ-12GHZ MODULE
Comments
LNA-30-08001200-15-15P Specifications
Frequency:
8GHz ~ 12GHz
P1dB:
15dBm
Noise Figure:
1.5dB
Voltage - Supply:
15V
Current - Supply:
275mA
Test Frequency:
8GHz ~ 12GHz