L3 Narda-MITEQ LNA-30-18002650-20-10P
Part No.:
LNA-30-18002650-20-10P
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDLNA-30-18002650-20-10P.pdf
Description:
IC RF AMP VSAT 18GHZ-26.5GHZ MOD
Comments
LNA-30-18002650-20-10P Specifications
Frequency:
18GHz ~ 26.5GHz
P1dB:
10dBm
Noise Figure:
2dB
Voltage - Supply:
15V
Current - Supply:
250mA
Test Frequency:
18GHz ~ 26.5GHz