L3 Narda-MITEQ LNA-40-00100400-30-20P
Part No.:
LNA-40-00100400-30-20P
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDLNA-40-00100400-30-20P.pdf
Description:
IC RF AMP VSAT 100MHZ-4GHZ MOD
Comments
LNA-40-00100400-30-20P Specifications
Frequency:
100MHz ~ 4GHz
P1dB:
20dBm
Noise Figure:
3dB
Voltage - Supply:
15V
Current - Supply:
350mA
Test Frequency:
100MHz ~ 4GHz