L3 Narda-MITEQ LNA-40-00100600-40-25P
Part No.:
LNA-40-00100600-40-25P
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDLNA-40-00100600-40-25P.pdf
Description:
IC RF AMP VSAT 100MHZ-6GHZ MOD
Comments
LNA-40-00100600-40-25P Specifications
Frequency:
100MHz ~ 6GHz
P1dB:
25dBm
Noise Figure:
4dB
Voltage - Supply:
15V
Current - Supply:
500mA
Test Frequency:
100MHz ~ 6GHz