L3 Narda-MITEQ LNA-40-00100800-15-10P
Part No.:
LNA-40-00100800-15-10P
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDLNA-40-00100800-15-10P.pdf
Description:
IC RF AMP VSAT 100MHZ-8GHZ MOD
Comments
LNA-40-00100800-15-10P Specifications
Frequency:
100MHz ~ 8GHz
P1dB:
10dBm
Noise Figure:
1.5dB
Voltage - Supply:
15V
Current - Supply:
250mA
Test Frequency:
100MHz ~ 8GHz