L3 Narda-MITEQ LNA-40-00104000-58-5P
Part No.:
LNA-40-00104000-58-5P
Package:
Module
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDLNA-40-00104000-58-5P.pdf
Description:
IC RF AMP VSAT 100MHZ-40GHZ MOD
Comments
LNA-40-00104000-58-5P Specifications
Package/Case:
Module
Frequency:
100MHz ~ 40GHz
P1dB:
5dBm
Noise Figure:
5.8dB
Voltage - Supply:
15V
Current - Supply:
400mA
Test Frequency:
100MHz ~ 40GHz