L3 Narda-MITEQ LNA-40-02001800-32-15P
Part No.:
LNA-40-02001800-32-15P
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDLNA-40-02001800-32-15P.pdf
Description:
IC RF AMP VSAT 2GHZ-18GHZ MODULE
Comments
LNA-40-02001800-32-15P Specifications
Frequency:
2GHz ~ 18GHz
P1dB:
15dBm
Noise Figure:
3.2dB
Voltage - Supply:
15V
Current - Supply:
450mA
Test Frequency:
2GHz ~ 18GHz