L3 Narda-MITEQ LNA-40-02002000-42-20P
Part No.:
LNA-40-02002000-42-20P
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDLNA-40-02002000-42-20P.pdf
Description:
IC RF AMP VSAT 2GHZ-20GHZ MODULE
Comments
LNA-40-02002000-42-20P Specifications
Frequency:
2GHz ~ 20GHz
P1dB:
20dBm
Noise Figure:
4.2dB
Voltage - Supply:
15V
Current - Supply:
450mA
Test Frequency:
2GHz ~ 20GHz