L3 Narda-MITEQ LNA-40-12001800-20-15P
Part No.:
LNA-40-12001800-20-15P
Package:
Module, SMA Connectors
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDLNA-40-12001800-20-15P.pdf
Description:
IC RF AMP VSAT 12GHZ-18GHZ MOD
Comments
LNA-40-12001800-20-15P Specifications
Package/Case:
Module, SMA Connectors
Frequency:
12GHz ~ 18GHz
P1dB:
15dBm
Noise Figure:
2dB
Voltage - Supply:
15V
Current - Supply:
325mA
Test Frequency:
12GHz ~ 18GHz