L3 Narda-MITEQ LNA-40-18004000-33-5P
Part No.:
LNA-40-18004000-33-5P
Package:
Module
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDLNA-40-18004000-33-5P.pdf
Description:
IC RF AMP VSAT 18GHZ-40GHZ MOD
Comments
LNA-40-18004000-33-5P Specifications
Package/Case:
Module
Frequency:
18GHz ~ 40GHz
P1dB:
5dBm
Noise Figure:
3.3dB
Voltage - Supply:
15V
Current - Supply:
400mA
Test Frequency:
18GHz ~ 40GHz