L3 Narda-MITEQ LNA-40-18004000-40-15P
Part No.:
LNA-40-18004000-40-15P
Package:
Module
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDLNA-40-18004000-40-15P.pdf
Description:
IC RF AMP VSAT 18GHZ-40GHZ MOD
Comments
LNA-40-18004000-40-15P Specifications
Package/Case:
Module
Frequency:
18GHz ~ 40GHz
P1dB:
15dBm
Noise Figure:
4dB
Voltage - Supply:
15V
Current - Supply:
500mA
Test Frequency:
18GHz ~ 40GHz