L3 Narda-MITEQ LNA-40-26004000-27-10P
Part No.:
LNA-40-26004000-27-10P
Package:
Module
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDLNA-40-26004000-27-10P.pdf
Description:
IC RF AMP VSAT 26GHZ-40GHZ MOD
Comments
LNA-40-26004000-27-10P Specifications
Package/Case:
Module
Frequency:
26GHz ~ 40GHz
P1dB:
10dBm
Noise Figure:
2.7dB
Voltage - Supply:
15V
Current - Supply:
325mA
Test Frequency:
26GHz ~ 40GHz