Diodes Incorporated LNL870001
Part No.:
LNL870001
Manufacturer:
Diodes Incorporated
Category:
Oscillators
Package:
Description:
XTAL OSC XO 218.7500MHZ LVDS
Comments
LNL870001 Specifications
Product attributes
Attribute value
Manufacturer:
Diodes Incorporated
Series:
SaRonix-eCera™ LN
Package/Case:
Packaging:
Bulk
Product Status:
Obsolete
Base Resonator:
Crystal
Type:
XO (Standard)
Frequency:
218.75 MHz
Function:
Output:
LVDS
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
Ratings:
Mounting Type:
Supplier Device Package:
4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)