EXCELSYS / Advanced Energy LXV25-012SW
Part No.:
LXV25-012SW
Description:
LED DRIVER CV AC/DC 12V 2A
Comments
LXV25-012SW Specifications
Series:
LXV25 (25W)
Voltage - Input (Min):
90VAC
Voltage - Input (Max):
305VAC
Voltage - Output:
12V
Current - Output (Max):
2A
Power (Watts):
25 W