EXCELSYS / Advanced Energy LXV25-024SW
Part No.:
LXV25-024SW
Description:
LED DRIVER CV AC/DC 24V 1.05A
Comments
LXV25-024SW Specifications
Series:
LXV25 (25W)
Voltage - Input (Min):
90VAC
Voltage - Input (Max):
305VAC
Voltage - Output:
24V
Current - Output (Max):
1.05A
Power (Watts):
25 W