MACOM Technology Solutions MAPM-030400-010C00
Part No.:
MAPM-030400-010C00
Manufacturer:
MACOM Technology Solutions
Category:
RF Amplifiers
Package:
7-SIP Module
Description:
IC RF AMP GPS 30MHZ-400MHZ MOD
Comments
MAPM-030400-010C00 Specifications
Product attributes
Attribute value
Manufacturer:
MACOM Technology Solutions
Series:
Package/Case:
7-SIP Module
Packaging:
Tray
Product Status:
Obsolete
Frequency:
30MHz ~ 400MHz