Panduit Corp MMP172W38-M316
Part No.:
MMP172W38-M316
Manufacturer:
Panduit Corp
Category:
Markers
Package:
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDMMP172W38-M316.pdf
Description:
MARKER PLATE, 316 SS, 4 HOLE, 1.
Comments
MMP172W38-M316 Specifications
Product attributes
Attribute value
Manufacturer:
Panduit Corp
Series:
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Type:
Wire Marker, Cable Tie
Size:
0.38" W x 1.72" L (9.7mm x 43.7mm)