MATRIX TECHNOLOGY INC. MPS-1802S-150-12
Part No.:
MPS-1802S-150-12
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDMPS-1802S-150-12.pdf
Description:
150V 12A, 1800W*2, Input 240VAC
Comments
MPS-1802S-150-12 Specifications
Voltage - Supply:
198 ~ 242VAC
Voltage - Output:
0 ~ 150V
Current - Output:
0 ~ 12A
Size / Dimension:
16.929" L x 16.530" W x 3.464" H (430.00mm x 420.00mm x 88.00mm)
Features:
Power (Watts):
1800W