Omron Automation and Safety MS4800S-30-0560-30X-30R
Part No.:
MS4800S-30-0560-30X-30R
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDMS4800S-30-0560-30X-30R.pdf
Description:
LIGHT CURTAIN HAND/ARM 30MM
Comments
MS4800S-30-0560-30X-30R Specifications
Protection:
Hand/Arm
Detection Capability:
30mm
Protective Height:
560mm
Number of Beams:
28
Beam Pitch:
20mm
Features:
Blanking
Operating Temperature:
-10°C ~ 55°C
Voltage - Supply:
24VDC
MS4800S-30-0560-30X-30R FAQ
1. How to order MS4800S-30-0560-30X-30R on HONGKONG NSD TRADE LIMITED?
3. Are the MS4800S-30-0560-30X-30R price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MS4800S-30-0560-30X-30R?
MS4800S-30-0560-30X-30R Tags
  • MS4800S-30-0560-30X-30R
  • MS4800S-30-0560-30X-30R PDF
  • MS4800S-30-0560-30X-30R Datasheet
  • MS4800S-30-0560-30X-30R Images
  • Buy MS4800S-30-0560-30X-30R
  • MS4800S-30-0560-30X-30R Price
  • MS4800S-30-0560-30X-30R Distributor
  • MS4800S-30-0560-30X-30R Supplier
  • MS4800S-30-0560-30X-30R Wholesale
Related Products
BEBK MSC Series - 5mm - A1 ( 4-20mA )
Milont Technology Co., Ltd
BEBK MSC Series - 15mm - A1 (4-20mA)
Milont Technology Co., Ltd
BEBK MSC Series - 10mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 35mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 25mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 50mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 20mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 75mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 100mm - A1 (4-20mA)