Omron Automation and Safety MSF4800S-30-1560-R
Part No.:
MSF4800S-30-1560-R
Description:
LIGHT CURTAIN HAND/ARM 30MM
Comments
MSF4800S-30-1560-R Specifications
Detection Capability:
30mm
Protective Height:
1560mm
Number of Beams:
78
Beam Pitch:
20mm
Features:
Blanking, Receiver Only
Operating Temperature:
-10°C ~ 55°C
Voltage - Supply:
MSF4800S-30-1560-R FAQ
1. How to order MSF4800S-30-1560-R on HONGKONG NSD TRADE LIMITED?
3. Are the MSF4800S-30-1560-R price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MSF4800S-30-1560-R?
MSF4800S-30-1560-R Tags
  • MSF4800S-30-1560-R
  • MSF4800S-30-1560-R PDF
  • MSF4800S-30-1560-R Datasheet
  • MSF4800S-30-1560-R Images
  • Buy MSF4800S-30-1560-R
  • MSF4800S-30-1560-R Price
  • MSF4800S-30-1560-R Distributor
  • MSF4800S-30-1560-R Supplier
  • MSF4800S-30-1560-R Wholesale
Related Products
BEBK MSC Series - 5mm - A1 ( 4-20mA )
Milont Technology Co., Ltd
BEBK MSC Series - 15mm - A1 (4-20mA)
Milont Technology Co., Ltd
BEBK MSC Series - 10mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 35mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 25mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 50mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 20mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 75mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 100mm - A1 (4-20mA)