FiberSource, Inc PAT-05-DC-B-30-S-9
Part No.:
PAT-05-DC-B-30-S-9
Manufacturer:
FiberSource, Inc
Category:
Fiber Optic Cables
Package:
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDPAT-05-DC-B-30-S-9.pdf
Description:
SCA-SCU SM 3MM YELLOW SIMPLX 5M
Comments
PAT-05-DC-B-30-S-9 Specifications
Product attributes
Attribute value
Manufacturer:
FiberSource, Inc
Series:
Prysmian
Packaging:
Box
Product Status:
Active
1st Connector:
SC/APC
2nd Connector:
SC/UPC
Cable Diameter:
0.12" (3.0mm)