Cosel USA, Inc. PBA15F-24-N
Part No.:
PBA15F-24-N
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDPBA15F-24-N.pdf
Description:
AC/DC CONVERTER 24V 15W
Comments
PBA15F-24-N Specifications
Series:
PBA (15W)
Voltage - Input:
85 ~ 264 VAC
Voltage - Output 1:
24V
Current - Output 1:
700 mA
Power (Watts):
15W