Cosel USA, Inc. PBA15F-5-N
Part No.:
PBA15F-5-N
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDPBA15F-5-N.pdf
Description:
AC/DC CONVERTER 5V 15W
Comments
PBA15F-5-N Specifications
Series:
PBA (15W)
Voltage - Input:
85 ~ 264 VAC
Voltage - Output 1:
5V
Current - Output 1:
3 A
Power (Watts):
15W