Cosel USA, Inc. PBA50F-12-N
Part No.:
PBA50F-12-N
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDPBA50F-12-N.pdf
Description:
AC/DC CONVERTER 12V 50W
Comments
PBA50F-12-N Specifications
Series:
PBA (50W)
Voltage - Input:
85 ~ 264 VAC
Voltage - Output 1:
12V
Current - Output 1:
4.3 A
Power (Watts):
50W