Cosel USA, Inc. PBA50F-15-N
Part No.:
PBA50F-15-N
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDPBA50F-15-N.pdf
Description:
AC/DC CONVERTER 15V 50W
Comments
PBA50F-15-N Specifications
Series:
PBA (50W)
Voltage - Input:
85 ~ 264 VAC
Voltage - Output 1:
15V
Current - Output 1:
3.5 A
Power (Watts):
50W