Pasternack PE15A1077
Part No.:
PE15A1077
Package:
Module
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDPE15A1077.pdf
Description:
IC RF AMP VSAT 27GHZ-40GHZ MOD
Comments
PE15A1077 Specifications
Package/Case:
Module
Packaging:
Bag
Frequency:
27GHz ~ 40GHz
P1dB:
10dBm
Gain:
35dB
Noise Figure:
3dB
RF Type:
VSAT
Voltage - Supply:
15V
Current - Supply:
110mA
Test Frequency:
27GHz ~ 40GHz