Pasternack PE15A3009
Part No.:
PE15A3009
Package:
Module
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDPE15A3009.pdf
Description:
28 dBm Psat, 2 GHz to 24 GHz, Me
Comments
PE15A3009 Specifications
Package/Case:
Module
Frequency:
2GHz ~ 24GHz
P1dB:
26dBm
Gain:
14dB
Noise Figure:
4dB
RF Type:
General Purpose
Voltage - Supply:
10V ~ 15V
Current - Supply:
260mA