Pasternack PE15A3038
Part No.:
PE15A3038
Package:
Module
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDPE15A3038.pdf
Description:
18 dBm P1dB, 2 GHz to 35 GHz, Me
Comments
PE15A3038 Specifications
Package/Case:
Module
Frequency:
2GHz ~ 35GHz
P1dB:
18dBm
Gain:
9dB
Noise Figure:
6dB
RF Type:
Radar, VSAT
Voltage - Supply:
-4V ~ -12V, 11V ~ 16V
Current - Supply:
Test Frequency:
2GHz ~ 15GHz