Pasternack PE15A3267
Part No.:
PE15A3267
Package:
Module, SMA Connectors
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDPE15A3267.pdf
Description:
5 dB NF, 15 dBm P1dB, 100 MHz to
Comments
PE15A3267 Specifications
Package/Case:
Module, SMA Connectors
Frequency:
100MHz ~ 26.5GHz
P1dB:
15dBm
Gain:
20dB
Noise Figure:
4dB
RF Type:
General Purpose
Voltage - Supply:
12V ~ 15V
Current - Supply:
200mA