Pasternack PE15A4052F
Part No.:
PE15A4052F
Package:
Module
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDPE15A4052F.pdf
Description:
31 dBm P1dB, 100 MHz to 18 GHz,
Comments
PE15A4052F Specifications
Package/Case:
Module
Frequency:
100MHz ~ 18GHz
P1dB:
31dBm
Gain:
37dB
Noise Figure:
6dB
RF Type:
Radar
Voltage - Supply:
15V
Current - Supply:
2.16A