Pasternack PE15A4055F
Part No.:
PE15A4055F
Package:
Module
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDPE15A4055F.pdf
Description:
2 Watt P1dB, 2 GHz to 12 GHz, Me
Comments
PE15A4055F Specifications
Package/Case:
Module
Frequency:
2GHz ~ 12GHz
P1dB:
33dBm
Gain:
35dB
Noise Figure:
RF Type:
Radar
Voltage - Supply:
15V
Current - Supply:
5.66A