Pasternack PE15A5104
Part No.:
PE15A5104
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDPE15A5104.pdf
Description:
Temperature Compensated Low Nois
Comments
PE15A5104 Specifications
Frequency:
2GHz ~ 8GHz
P1dB:
22dBm
Gain:
40dB
Noise Figure:
4.5dB
RF Type:
General Purpose
Voltage - Supply:
12V ~ 15V
Current - Supply:
350mA