Pasternack PE15A5107F
Part No.:
PE15A5107F
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDPE15A5107F.pdf
Description:
Temperature Compensated Low Nois
Comments
PE15A5107F Specifications
Frequency:
6GHz ~ 18GHz
P1dB:
22dBm
Gain:
43dB
Noise Figure:
4.7dB
RF Type:
SATCOM
Voltage - Supply:
12V ~ 15V
Current - Supply:
400mA