Pasternack PE15A63003
Part No.:
PE15A63003
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDPE15A63003.pdf
Description:
1.6 dB NF Input Protected Low No
Comments
PE15A63003 Specifications
Frequency:
30MHz ~ 1.5GHz
P1dB:
23dBm
Gain:
30.5dB
Noise Figure:
1.6dB
RF Type:
Radar
Voltage - Supply:
10V ~ 15V
Current - Supply:
160mA