Pasternack PE15A63020
Part No.:
PE15A63020
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDPE15A63020.pdf
Description:
Input Protected Low Noise Amplif
Comments
PE15A63020 Specifications
Frequency:
100MHz ~ 18GHz
P1dB:
21.5dBm
Gain:
36dB
Noise Figure:
3.5dB
RF Type:
Radar
Voltage - Supply:
10V ~ 15V
Current - Supply:
280mA