Pasternack PE15A86000
Part No.:
PE15A86000
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDPE15A86000.pdf
Description:
11 dBm P1dB, DC to 2 GHz, DC Cou
Comments
PE15A86000 Specifications
Frequency:
0Hz ~ 2GHz
P1dB:
12.4dBm
Gain:
8dB
Noise Figure:
16dB
RF Type:
Radar
Voltage - Supply:
9V ~ 15V
Current - Supply:
45mA