Pasternack PE3056LF-12
Part No.:
PE3056LF-12
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDPE3056LF-12.pdf
Description:
COAX CBL SMA TO SMA
Shipping
Inventory:192
Comments
PE3056LF-12 Specifications
Style:
SMA to SMA
1st Connector:
SMA Jack
1st Contact Gender:
Female
2nd Connector:
SMA Plug
Length:
12.00" (304.80mm)
Cable Type:
RG-178
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms