Pasternack PE3134-36
Part No.:
PE3134-36
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDPE3134-36.pdf
Description:
COAX CBL SSMB TO SSMB
Comments
PE3134-36 Specifications
Style:
SSMB to SSMB
1st Connector:
SSMB Plug, Right Angle
2nd Connector:
SSMB Plug, Right Angle
Length:
36.00" (914.40mm)
Cable Type:
RG-196
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms