Pasternack PE3137-12
Part No.:
PE3137-12
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDPE3137-12.pdf
Description:
COAX CBL SMA TO SMA
Shipping
Inventory:265
Comments
PE3137-12 Specifications
Style:
SMA to SMA
1st Connector:
SMA Plug
2nd Connector:
SMA Plug, Right Angle
Length:
12.00" (304.80mm)
Cable Type:
RG-59B
Cable Impedance:
75 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms