Pasternack PE3141-24
Part No.:
PE3141-24
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDPE3141-24.pdf
Description:
COAX CBL SMA TO SMA
Shipping
Inventory:542
Comments
PE3141-24 Specifications
Style:
SMA to SMA
1st Connector:
SMA Plug, Right Angle
2nd Connector:
SMA Plug, Right Angle
Length:
24.00" (609.60mm)
Cable Type:
RG-180
Cable Impedance:
95 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms