Pasternack PE3172LF-12
Part No.:
PE3172LF-12
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDPE3172LF-12.pdf
Description:
COAX CBL SMA TO SMB
Comments
PE3172LF-12 Specifications
Style:
SMA to SMB
1st Connector:
SMA Plug
2nd Connector:
SMB Plug
Length:
12.00" (304.80mm)
Cable Type:
RG-58
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms