Pasternack PE3236LF-12
Part No.:
PE3236LF-12
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDPE3236LF-12.pdf
Description:
COAX CBL BNC TO SMB
Comments
PE3236LF-12 Specifications
Style:
BNC to SMB
1st Connector:
BNC Plug
2nd Connector:
SMB Plug
Length:
12.00" (304.80mm)
Cable Type:
RG-223
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms